Aktuality

Zde naleznete důležité informace, od založení stránek po nejaktuálnější věci, co se úpravy webu, či nominací pro Top 5 týče.


10.7.2018

Přesun is completed! 

Nyní nás můžete nalézt na nové adrese ZDE (klik), kde lze již teď objevit nové propagace apod. Doufáme, že i přes to dlouhé čekání jste stále s námi! 

~Andu'wai


21. 4. 2018

Pomalý přesun na Wix.com:

Tímto dnem společně s Andu'wai pracujeme na přesunu všech věcí (včetně Propací, Recenzí, apod - nebojte se, nepřijdete o to) na Wix. Důvodem jsou problémy s Webnodem, které by postupně nejspíše vedly k ukončení celého projektu, proto jsme se raději rozhodly, že dáme síly dohromady a vše přesuneme. Nyní se snažíme vše obnovit a co nejdříve začneme (po vyplnění recenzí, propagací již dříve zaslaných) obnovit provoz - ovšem již na jiné stránce, na kterou sem včas hodím odkaz. Doufám, že jste na nás za tu dobu nezapomněli :D 

~Alexxiss


17. 1. 2018

Chtěla bych se všem za naší neaktivitu za náš celý tým omluvit, nebojte, na stránky stále myslíme! Jen je toho bohužel mnoho a vyskytly se jisté komplikace, proto jsou nové recenze, články a propagace na nějaký čas pozastaveny, nebojte, ponasnažila jsem se postupně ukládat Vaše žádosti a snad se brzy dostaneme k jejich splněním, děkuji za Vaši trpělivost.

~Alexxiss


30. 9. 2017

Dne 2. 10. (pondělí) se uskuteční první hlasování o Top 5 na naší stránce! Upozorňujeme, že ankety se zúčastní pouze tRPG, které mají u nás propagaci (ne jen recenzi), do hlasování budou zařazeny tRPG, která nám byly zaslány do dne: 31. 9. (neděle), následně budou přidány do ankety o Top 5 tRPG, které se budou zobrazovat na hlavní straně.

O těchto tRPG a jejich pořadí/umístění se bude hlasovat následující měsíc, děkujeme za pozornost a za účast v naší anketě :)


1. 8. 2017

Vylepšení: Spojení stránky propagace a tRPG, pro lepší přehlednost.


27. 7. 2017

Dodělání zbytku věcí = Otevření stránek!

Počínaje dneškem jsme úspěšně dodělaly vše potřebné pro spuštění tohoto webu (na zbytku se bude ještě pracovat, máme ještě pár nápadů, ale tohle by mělo prozatím pro chod stránky stačit) Ode dneška přijímáme Vaše tRPG (Propagace/Recenze) :)


26. 7. 2017

Přidání: Rozdělení tRPG, Ankety + Aktuality


25. 7. 2017

Dodělání: Kontaky, Propagace, Recenze a Základy


24. 7. 2017

Založení stránek

Jak jistě mnoho z Vás ví, blueforum skončilo, a tím skončilo i dost tRPG. Pro propagaci a celkově o světě tRPG není moc stránek k nalezení a tak jsme se rozhodly (Alexxiss & Andua'wai), že společnými silami dáme dohromady web právě pro tyto účely.

Tímto dnem začíná naše spolupráce ohledně vytvoření stránek, které poslouží informacemi, propagacemi, recenzemi a všemožnými věcmi, co se tRPG týče :)

Probíhající Ankety: 

Nominace Top 5

Jako malou třešničku na dortu jsme pro Vás připravily hlasování o Top 5 nejoblíbenějších her měsíce. Anketa spočívá v tom, že každý měsíc budete moct hlasovat o své nejoblíbenější hře. V anketě se objeví všechny hry, které nám jejich admini zaslali a které také naleznete v seznamu propagovaných her, a vždy na začátku měsíce se vyhlásí pět her s nejvíce hlasy, které budou pak po další měsíc viset na Úvodní stránce, a zároveň se do hlasování přidají nové hry, které nám byly zaslány, aby nevznikly případné technické potíže.